Invicta to kancelaria prawna, która zapewnia swoim klientom w pełni profesjonalne i rzetelne porady prawne. Radca naszej kancelarii ma za zadanie przedstawić wszystkie aspekty prawne dotyczące podejmowanej sprawy. Kancelaria prawna obejmuje swoją ofertą również takie miejscowości jak Radlin. Konsultacje i doradztwo prawne jest świadczone dla osób prywatnych jak i firm. Główną motywacją dla poszerzenia kompleksowych usług naszej kancelarii jest również współpraca z gabinetami notarialnymi i komorniczymi. 

Porady prawne – czyli informacje, które mogą wspomóc Twoje działania

Rozwiązanie problemu wymaga posiadania pewnego zakresu informacji i wiedzy. Porady prawne w naszej kancelarii mają na celu przedstawienie różnych aspektów i ścieżek prawnych, które będą w stanie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych planów. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, pracowniczych, administracyjnych i rozwodowych. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia z wiedzy w zakresie prawa podatkowego, reformy kodeksu postępowania cywilnego i RODO.

Kontakt do radcy prawnego – Invicta Radlin


Działania naszej kancelarii są w pełni skoncentrowane na klientach. Dbamy o przyjazne relacje i staramy się rozwiewać nawet najmniejsze wątpliwości, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele tematów może wywoływać negatywne emocje. Radca prawny z Radlina jest dostępny pod numerem telefonu (32) 220 60 02.