Kancelaria prawna Rybnik

Usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracowniczego, administracyjnego i rodzinnego. Działania na drodze sądowej powinny być podejmowane przede wszystkim przy udziale skolekcjonowanego zasobu informacji. To wiedza jest głównym narzędziem umożliwiającym wygranie sprawy. Proces sądowy pozwala nam jako społeczeństwu na rozwiązanie sporu. Kancelaria prawna Invicta dostępna jest dla klientów z Rybnika i pobliskich miejscowości od poniedziałku do piątku. 

Istotną postacią dla kancelarii jest radca prawny, który odpowiada za doradztwo, konsultacje, a także reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowniczych jak i przed innymi organami władz publicznych. Do zakresu obowiązków radcy prawnego należy również kierowanie negocjacji i mediacji oraz wszczynanie postępowań sądowych. 

Porady prawne Rybnik i okolice

Ignorantia iuris nocet, czyli nieznajomość prawa przynosi szkodę. Trudno się z tą sentencją nie zgodzić. Brak wiedzy w zakresie prawa może być naprawdę szkodliwy. Porady prawne prowadzone w naszej kancelarii mają na celu nie tylko niesienie skutecznej pomocy, ale również poszerzenie zasobu wiedzy w obrębie danej sprawy, czy postępowania sądowego. Porady prawne przekazujemy w przyjaznej atmosferze, jednocześnie w pełni koncentrując się na potrzebach klienta. Rybnik i okolice – to właśnie w tym rejonie prowadzimy nasze porady prawne. Skontaktuj się z nami i umów na konsultację w ramach nawiązania współpracy prawnej jak i szkoleń uzupełniających względem RODO, KPC, restrukturyzacji i prawa podatkowego. 

Cennik porad prawnych w Rybniku

Usługi prawne oferowane przez Kancelarię Prawną Invicta w Rybniku to m. in.:

  • porady i opinie prawne;
  • analizy umów;
  • prowadzenie spraw sądowych;
  • zakładanie spółek;
  • i inne.

Do każdej sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny i z uwzględnieniem potrzeb klienta. Zapoznaj się z cenami usług prawnych naszej kancelarii prawnej w Rybniku.