Porady Prawne Online

100,00 

Jak przebiega porada prawna online? 

Szybko

Dokonaj płatności

Anonimowo

Podaj numer telefonu

Bezpiecznie

Oddzwaniamy i pomagamy

Porada online w dni robocze od 8 do 16

Oddzwaniamy/odpisujemy w ciągu 1 godziny

Podczas zakupu podajesz:

    • temat oraz opis problemu, którego ma dotyczyć porada
    • numer telefonu, na który oddzwonimy
    • adres e-mail, na który udzielimy odpowiedzi

Kontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

100 zł

Porady prawne online – Kancelaria Invicta

Masz problem prawny, potrzebujesz pomocy prawnej, ale nie masz czasu na wizytę w kancelarii prawnej? 

Skorzystaj z pomocy prawnej online, przez internet lub telefon i uzyskaj poradę prawną!

Mając świadomość, że klienci – z racji wykonywanej pracy, bądź innych obowiązków nie zawsze mają możliwość umówienia się na spotkanie w kancelarii, uruchomiliśmy dla Państwa serwis – prawnik online. Pomoc prawna online umożliwia kompleksową obsługę online przez Internet lub telefon niezależnie od tego czy mieszkają Państwo na terytorium Polski, czy za granicą.

W związku z powyższym, nie wychodząc z domu mogą Państwo uzyskać poradę prawną lub zlecić napisanie każdego pisma procesowego czy innego potrzebnego dokumentu.

Naszym zdaniem najistotniejsze jest to, że udzielonej Państwu porady prawnej online jest taki sam jak wówczas, gdybyśmy spotkali się w siedzibie naszej Kancelarii. Co ważne, porady prawnej online udzieli Ci profesjonalny prawnik

Zakres porad prawnych online

Porady prawne online udzielane są przez zespół wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnią praktykę w wybranych przez siebie specjalizacjach i dziedzinach prawa.

Dlatego, otrzymując odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, macie Pańśtwo gwarancję otrzymania konkretnej, wyczerpującej i zgodnej z obowiązującym porządkiem prawnym pomoc prawną. Uzyskana porada prawna online jest wysokiej jakości merytorycznej i opiera się na najlepszych doświadczeniach naszych prawników.

Za pomocą usługi pomoc prawna online możecie zlecić Państwo również usługę przygotowania pisma -poczynając od wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych jak np. wezwań do zapłaty, reklamacji, wypowiedzenia czy odstąpienia od umowy, odpowiedzi na tego rodzaju pisma, pism w postępowaniu sądowym; pozwów, apelacji, wniosków, pism w postępowaniu administracyjnym i sądowo administracyjnym, umów, aneksów do umów, porozumień, ugód itp.

Porada prawna online – cennik

Koszt porady prawnej online jest stały i wynosi 100 złotych.

Koszt pisma podlega indywidualnej wycenie i uzależniony jest od stopnia skomplikowania danej sprawy oraz ilości dokumentów do przeanalizowania. W celu wyceny pisma prosimy o kontakt telefoniczny, bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Kategoria: