Prawo Medyczne

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich doznał obrażeń ciała z powodu zaniedbania personelu medycznego, możesz odczuwać złość, niepokój i frustrację. Wybór odpowiedniej kancelarii prawnej do pomocy nie zawsze jest łatwy i może Cię przytłaczać.

W momencie keidy skontaktujesz się z Kancelarią Prawną Invicta, udowodnimy Ci, że podjąłeś właściwą decyzję. Nasz zespół należy do najlepszych w kraju prawników do spraw błędów medycznych.

Adwokat do spraw błędów medycznych

Chroń swoją rodzinę i swoje prawa, korzystając z naszej fachowej pomocy prawnej

Kancelaria Prawna Invicta to multidyscyplinarny zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych i prawników z bogatym dorobkiem procesowym. Nasza wiedza i doświadczenie prowadzi do innowacyjnych rozwiązań prawnych dla naszych klientów w każdej powierzonej nam sprawie.

PRAWO MEDYCZNE

Adwokat KATOWICE

Zapewnimy Ci doskonałą reprezentację prawną i współczującą opiekę. Zajmiemy się kwestiami prawnymi dotyczącymi Twojej rodziny, majątku, planowania przyszłości Twojej firmy. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, aby jak najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom. 

Prawnik medyczny

Naszą główną specjalizacją są sprawy dotyczące błędów medycznych, błędów przy porodzie tzw. „błędów okołoporodowych”, błędów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Prawo medyczne – adwokat do spraw błędów medycznych

Mamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu przed sądem zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego: lekarzy, pielęgniarek i położnych.

To daje nam przewagę nad konkurencją, ponieważ dzięki temu każdą sprawę o błąd medyczny potrafimy ocenić z perspektywy dwóch stron. Trafniej szacujemy szanse wygranej naszego klienta i łatwiej dostrzegamy słabe strony przeciwnika procesowego.

Kancelaria prawa medycznego – prawnik medyczny

Walczymy po stronie pacjentów o jak najwyższe zadośćuczynienie, odszkodowanie i rentę, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy przekonani, że lekarz, położna lub inny członek personelu medycznego, popełnił błąd medyczny. 

Dokumentację medyczną analizują lekarze współpracujący na stałe z kancelarią, więc nie podejmujemy pochopnych decyzji. W jednej sprawie może dojść nawet do kilku błędów medycznych jednocześnie, bowiem lekarz lecząc pacjenta może popełnić zarówno błąd diagnostyczny, błąd organizacyjny, jak i błąd terapeutyczny. Ważne jednak, żeby ze zgłoszeniem do nas sprawy nie czekać zbyt długo, ponieważ strona przeciwna będzie mogła w sądzie podnieść zarzut przedawnienia.

Adwokat do spraw błędów medycznych

Z kolei po stronie lekarzy walczymy wtedy, gdy uważamy, że działali zgodnie ze sztuką lekarską i aktualną wiedzą medyczną

Uważamy, że należy dokładnie analizować i oceniać każdy przypadek podejrzenia błędu medycznego.

Skontaktuj się z nami w sprawie o błąd medyczny. Pomagamy zarówno w Sądzie, jak też przed Wojewódzką Komisją do spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Adwokat dla lekarza – umów poradę!

Jeździmy na sprawy o błąd medyczny w całej Polsce, a jeśli chcesz umówić się na spotkanie z nami w biurze Kancelarii Prawnej Invicta to zapraszamy do tych miast: Katowice, Orzesze, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski

Dobry prawnik medyczny, czyli kto?

Pytane co sprawia, że jesteśmy skuteczne w sprawach o błąd medyczny?

Mamy doświadczenie w sprawach o błąd medyczny, po obu stronach barykady, walczymy o najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienia w Polsce dla pacjentów.