#RatujBiznes dołączamy do akcji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw !

in
#RatujBiznes

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Kancelaria Prawna Invicta dołączyła do akcji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw #RatujBiznes.

Akcja ma na celu po pierwsze informowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorców o przysługujących im instrumentach wsparcia w zakresie należności publicznoprawnych. Na stronie www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes przedsiębiorcy mogą odnaleźć listę wniosków, które są potencjalnie możliwe do zastosowania w przypadku przedsiębiorców dotkniętych skutkami gospodarczymi pandemii koronawirusa. Po drugie, celem akcji jest świadczenie , przez biorące w niej udział kancelarie nieodpłatnej pomocy prawnej przedsiębiorcom z sektora MŚP w zakresie przygotowania i złożenia wniosków o wsparcie.

Fachowe przygotowanie wniosków pozwoli przedsiębiorcom uzyskać pomoc bez zwłoki powodowanej wezwaniami do uzupełnienia braków formalnych, odrzuceniem pierwotnie złożonych wniosków i konieczności ponownego złożenia itp.

Świadczenie pomocy prawnej przedsiębiorcom odbywa się zdalnie przy użyciu telefonu, e-maila, połączeń wideo, komunikatorów internetowych itp. Zasadą jest, iż pomoc/konsultacje/asysta/doradztwo w zakresie przygotowania i złożenia wniosków o pomoc jest nieodpłatna.

Zachęcamy firmy z sektora MŚP do kontaktu z naszą kancelarią. Z chęcią pomożemy Państwu w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków, które mamy nadzieję, pozwolą firmom odzyskać pozycję sprzed pandemii koronawirusa w Polsce.